View Single Post
  #24  
Old 08-30-2010, 13:36
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Más fórumon láttam egy olyan megoldást, hogy az elismertség/hírnév pont mellett, volt egy tetszik gomb is. Az olyasmi, mint az itteni felfele kezecske. Lefele nincs, de ott mondjuk ritkán adogattak pirosat, még nekem is sikerült három zöld kockásnak lennem 2 hónap után.

Szerintem amúgy (ha ezzel magam ellen is beszélek ), jó ötletnek tartanám a régi elismertség pontot visszahozni (azért megszenvedtem vele anno, hogy zöldbe menjek... ).

Szóval lehetne egy az elismertség mellett még egy tetszik gomb. És pl. a chat témákban lehetne, hogy csak a tetszik / nem tetszik gomb jelenne meg, és kifejezetten a Hódítóval kapcsolatos fejlesztés, segítség, stb. témákban lenne ez az elismertség.

Illetve, amit Kutyuleee írt, hogy 2 héten belül egy embernek csak egyszer adhatsz. Vagy még egyszerűbb lenne, mondjuk havi 3-at engedélyezni, és akkor azt ő szépen be tudja osztani... És kivenni azt, hogy másik 9-nek kell előbb adni, és csak utána adhatsz megint ugyan annak. Havi háromra lekorlátozni, és meg van oldva.
Reply With Quote