View Single Post
  #4  
Old 02-20-2008, 21:00
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by fandras73 View Post
A másik kérdésem, hogy hullából valaki szintlépés elött, hogy tudd másik fajjá váltani?
Mert sztem ha váltani akarok, akkor szinte semmit se ér a hulla, mert az átépítés nem sokat ér, mert ugye ha képzek varit és tolit a köv.szintre, az ugye semmit se ér, és még az átépítés alatt teljesen le is gyengülök...
Én ezt megcsináltam elfre. Szerintem sokkal rosszabb, hogy mielőtt átlépsz építened kell egy vagon tanyát, mert 24kört nehéz kihúzni kaja piac és lopás nélkül...Bár ha eladsz mindent, akkor ráérsz fent is építeni, de mivel 5ről van szó, ami annyira nem vészes, így azt mondanám, hogy lépés előtt építs, mert sokkal olcsóbb ott a nyers, és nem is vagy kitéve folytonos támadásoknek, mert hát hulla vagy. Csak előtte számold ki, hogy miből mennyi kell. És egyszerre húzd fel az összes épületet, hogy n kelljen lépés előtt sokáig babrálni a dologgal! A 4.csoportban, meg majd ráérsz televenni/képezni magad.
Én így csináltam! Teljesen zökkenőmentesen sikerült, nem csúszott be hiba! De ez lehet a véletln műve volt