Thread: "Alapfilmek" :)
View Single Post
  #18  
Old 03-05-2006, 09:02
Enkidu
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
még sztem jó a Bullet Ballet, Ichi The Killer, Kiss Kiss Bang Bang (de nem az új amerikai gagyi ami lopta a jó film nevét!!!) 101 Reykjavík....

Ghost in The Shell (igaz az anime, de végülis valahol az a műfaj is idetartozik) nekem ezek a kedvenceim, de még a közelükben jár persze a Lock, Stock and two smoking barrels is a Pulp Fiction is.... nah... még gondolkodok jó filmeken, mert még tudok jópárat csak már fáradok
Ha már Bullet Ballet: Shinya Tsukamoto-tól nagyon jó még a Tetsuo és a Tokyo Fist. Ichi the Killer: őrült film, európai gyomornak néhol nagyon erős, de utolérhetetlenül beteg humora van! Kiss Kiss és 101: ezek kevésbé ismert filmek, de a budapesti művész mozik játszogatták őket néha, így a szorgalmas mozilátogatók ismerik. ^^ Szerencsére mind2 kijött dvdn is.

Tarantinotól szerintem csak a Ponyvaregény és a Kutyaszorítóban jó (ez utóbbit a City on fire c. hongkongi filmről lopta), illetve a Négy szoba (aminek csak a 1/4-edét csinálta) és a Tiszta románc, aminek a forgatókönyvét írta.

Anime... nem hittem, hogy lesz, aki animéket is mond. ^^ Akira mindenképpen alap, minden cyberpunknak kötelező (márpedig az itt van pár ahogy láttam... Sh.run), és március 12-én mutatják be! Ne hagyjátok ki!
Reply With Quote