Thread: 1A események
View Single Post
  #13638  
Old 09-04-2013, 03:30
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Rickybos View Post
Ne haragudj, hogy nem írtam pár órán keresztül (persze neked sikerül ebbe is belemagyaráznod valamit), de volt más dolgom, minő meglepő...

Nem fogom bemásolni a jegyzeteimet, több oknál fogva sem. Ráadásul kb 1 hónapja nem is frissülnek, mivel nem veszek részt a játékban.
Amennyiben ezt annak tekinti bárki is, hogy csak "fröcsögtem", szíve joga legyen meg az igaza.
Aki régről ismer (mikor még vip sem volt - lehet néhányatok azt sem tudja miről is van szó) tudja, nekem is az élet szerves része volt a Hóditó, megpróbálva "becsábítani" az ismerősöket. Egy idő után már csak hobby lett, az utóbbi időben meg már inkább csak az ismerősök miatt maradtam... Ennek számomra nem a Hódító "sematikus" világa volt a legfőbb oka (mint a fiatalabbak zömének ezért nem vonzó a Hód), hanem a felmerülő "furcsa" dolgok, a beltenyészet érdekek...
Nem engem kell meggyőznötök, sőt az sem számít mennyire hurrogtok le, mert az életben én jól el vagyok, Hódozni sem fogok többet, de magatoktol is elveszitek ezzel a játékot...
Már ne is haragudj így visszaolvasva az egészet miért nem csinálod azt hogy srácok Én a csürdöngölö 3 országra gondoltam itt a bizonyíték azt töröljétek szemeteket szátokat...Szerintem ennél egyszerűbb dolog nem is lett volna ..Ez a mostani amit meg beidéztem igen zavaros valami mert most akkor játszol vagy nem játszol ?? Ha igen akkor egy orinév azt TE vagy a megdicsöűlt Jézus ha meg nem játszol aktívan az A ban akkor meg miért is csináltál magadból bohocot ???
Reply With Quote