Thread: Anime
View Single Post
  #2  
Old 07-17-2008, 07:41
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én tudok ajánlani, ha valakit érdekel:

Elfen lied : most fejeztem be, nagyon tetszett. 13rész, plusz egy ráadás. Eléggé véres, sőt, azt kell mondjam, nagyon véres. Aki happy end-et akar, az ne nézze meg. Nem sok mosolyt csaló rész van benne. Nem lehet határvonalat húzni jó, és rossz között. (még csak feliratost láttam)

Death note: ezt is nemrég fejeztem be. Érdekes, fordulatos. Nagy siker lett. Animékkel fglalkozó oldalon megválasztották a 2007 legjobbjának. Szerintem nem lövöm le a poént, ha elárulom: egy halállistáról szól, amibe ha beírják valakinek a nevét, az 40mp múlva meghal. Hogyan használja egy halálisten, és hogyan egy halandó ember? 37rész. (van szinkronos belőle)

Fullmetal Alchemist: 51 rész, és egy másfél órás film. Egy másik világban játszódik, ahol az emberek alkímiával foglalkoznak, de itt az alkimisták bármit képesek létrehozni, csak alkimista kör, és a létrehozandó dolog anyagainak segítségével. Egy testvérpárról szól, mindkettejük alkimista. Ez a sorozat bármilyen érzést ki tud váltani. (van szinkronos belőle)

Ezek a kedvenceim, aki szereti kicsit az animéket az mindenképpen nézze meg őket, megéri. 14 év alatt egyiket sem ajánlanám. Maximum a fullmetal alchemistet!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote