View Single Post
  #1  
Old 09-21-2006, 11:15
reaper reaper is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default Védekezés kérdés

Helló!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, amire nem találtam eddig választ a súgóban, bár lehet az én hibám.
Van egy ország ami hadban áll velem.
Orim adatai:
Föld: 426 hektár Katona: 0
Népesség: 4.379 Védő: 0
Íjász: 2.107
Lovas: 0
Elit: 1.687
Morál: 90 %
Katonai morál: 91 %
Szövetség: magányos farkas Faj: Elf
Személyiség: Gazdálkodó

Őrtornyom 35 db

Megtámadott az illető már többszőr is sikerrel sajnos, a minap visszavertem ezzel a felállással!
"...A csatát megnyertétek, nem sikerült áttörni a védelmen. Veszteségeid: 2 katona, 0 védő, 53 íjász, 0 lovas és 45 elit. Ellenfeled veszteségei: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, 241 lovas és 0 elit. "

Nos az illető megtámadott újra pár körrel később mikor is már 40 őrtornyom volt és 100 íjásszal is több figyelt a tornyokban
és megnyerte.
Mind a két támadáskor 6900 lovassal jött és Óriás az illető Ő szintén magányos farkas.MInd a két alakalomal felette voltam.

Kérdésem a következő, hogy lehetséges ez?
Ha időközben szövetséget kötött mással ami persze nincs kizárva...akkor azt a sereget én nem látom a távolbalátás során, amit a szövetségeseitől kap?

Kiszámoltam a csata kimenetét és elviekben 20ezer pontal nagyobb volt a védőértékem az ő katonai morálját 100% al számoltam 4 tábornokkal és a Harcos a személyiséggel....ha valaki megtenné és a fenti adatok alapján kiszámolná nekem ennek a csata kimenetét, azt nagyon megköszönné, illetve ha vki magyarázatot találna a kérdésemre.

A másik érdekesség, h ma 2* voltam a piacon másgépről játszottam ugyan, de ez nem lényeg, szóval mikor hazajöttem akkor azt mutata a piac, h csak 1* voltam ma még...ez azért lehetséges mert 20 percen belül voltam, ugye ezen időn bellül áll rendelkezésre egy piaci kofa?Régebben úgy vettem ezt észre, hogy ha 2* léptem be egymás utána 1 piacra akkor azt 2alkalomnak mutatta...

Elnézést ha másnek a fenti dolgok egyértelműek de számomra nem..

A segítséget és a magyarázatokat előre is köszönöm!
Sponsored Links