View Single Post
  #2  
Old 12-05-2006, 21:39
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Chris View Post
Egy hely, ahol rendszertől függetlenül lehet beszélgetni a szerepjátékról

Felmerült bennem egy kérdés, és nem találtam megfelelő helyet neki, úgyhogy létrehoztam ezt.
Mostanában foglalkoztat a gondolat, hogy indítani kellene egyszer egy "gonosz" partit. A karaktereim ha nem is gáncsnélküli lovagok, de azért beleférnek a "normális" kategóriába (ez alól talán csak az egyik vámpírom kivétel), és szeretnék kipróbálni mást is.
Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Szerintetek egy partiba hogyan lehet beleilleszteni egy antiszociális, pszichopata, stb karaktert, úgy hogy az ne menjen a csapatjáték rovására? Egyáltalán meg lehet oldani ezt valahogy?
(Van még egy csomó kérdésem, de egyelőre nem zúdítom rátok, majd szép fokozatosan... )
Nekem Fallout PnP-ben volt szerencsém a mesterlövész ghoulommal egy rasszista, mutánsgyűlölő, alkoholista, kábítószerélvező és szadista orvoshoz, aki még fekete is volt a rasszizmusa mellé... jól lett kijáttszva, jókat röhögtünk, de azért volt egy pár hátborzongató dolog ami történt.... pl arra ébredni egyik éjel hogy élve fel akar boncolni és már a bemettszéshez készülődik de elvoltunk

szerintem ha el lehet érni, hogy a parti tagjai legalább a kaland erejéig ne egymáson gyakoroljanak akkor igazán jól lehet szórakozni így...
Reply With Quote