Thread: FireFox 3.6
View Single Post
  #28  
Old 04-13-2010, 14:36
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Bogár View Post
Elég sok problémám van a Firefox-szal. Már a 3.5.x verziók sem működtek annyira jól a gépemen. Jelenleg a 3.6.3-as 230 mega memóriát eszik, és a CPU is 50% fölött van folyamatosan.
Az FF sosem volt az a kevés gépigényt használó böngésző... Sajnos azért elég sokat eszik...

Quote:
Originally Posted by Bogár View Post
Ha meg akarom nézni valamelyik RSS-t, vagy ha egy combobox-ot akarok lenyitani bármilyen oldalon, csak a keret jelenik meg. Bezárni a jobb felső sarokban levő X-szel nem tudom, csak a tálcán jobb klikk és close...
Szerintem - bár egyáltalán nem biztos - lehet, hogy nem töltődött be még az adott tartalom, hanem szedi a böngésződ, és ezért nem reagál a normális bezárásra. Talán, ha vársz picit... Bár lehet ezt már próbáltad, nem tudom, csak egy tipp.

Quote:
Originally Posted by Bogár View Post
Az újraindítás részben megoldja a problémát, de a youtube videok akkor is szakadozva mennek.

Valakinek van valami tippje esetleg?
Youtube videók pedig inkább netkapcsolat függők szerintem. Bár, ha eléggé be van lassulva az FF, akkor amiatt is lehet, de én inkább az előbbire tippelnék. Ha nem, akkor nem.

Tippnek: Van egy "speedfox" nevű kis progi, ami amit a böngésződ fölöslegben okozott, szemetet termelt a gépen, és gyorsítja ezzel. Valamelyik itteni topicban volt azt hiszem, de már nem emlékszem hol, így nem tudok linket adni. Beírod Google-be, és szerintem könnyen megtalálható.
Hátha bejön...
Reply With Quote