View Single Post
  #23  
Old 02-07-2016, 22:22
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
egy számolásban alapuló játékban random?
Jol van bocsi lehet rosszul fogalmaztam. Meg nem is egeszen erre gondoltam. Csak annyit kellett ebbol erteni hogy ha kapna penzt akkor jobban megerne neki. Mennyit nem akartam megszabni.

De azt is hozza tettem hogy valamit valamiert es hogy kapjon azon kivul hogy a Demonok nem szippangassak a penzet nagyobb kihivas kellene, mert ezt a kuldj sereget minden 4 oraba nem tartom annak.

Peldaul a Demonol ne tatott szajjal es olbe tett kezzel varjak mar a megsemmisulesuket, hanem tamadjanak vissza.
Aki tamadja oket arra csapjanak le. Igyaki nem akar reszt venni benne marad ezutan is.

Kb. Igy gondolnam el:

Kiirna, hogy a Demonok eszre vettek, hogy tamadas erte oket mivel nem tudjak megallapitani ki volt de tudjak melyik teruletrol jott egy kissebb sereg kivallt es szovetseged fele tart. Na nekem mindegy ha szamolni akartok szam vagy % a leveresuk.

Most nem egy 2 oras csatarol lenne szo hanem 0ra utni oket. Amig a szovetseg ellen tart a Demon sereg addig minden Demonokra kuldott sereg azt uti. Igy a csata eltarthat egy darabig. Ha a szovetseg leverte akkor hatalmas jutalmat kap. Nagyon egyszeru dolog jutort eszembe. Demontojas, de nem mint regen hanem egy nagyon gyonyoru arany tojas tele gyemantokkal amit a szovetseg barmikor eladhat a Csaszarnak. A Csaszar nagyon ertekeli ezeket mivel nem kibanyaszott dragakovek igy hatalmas osszeget fizet erte.

Kihivas van
Kockazat van
Jutalom van

Ha veletlen nem venne a szovi eszre amit ketlek akkor a Demonol 4 orankent vagy valami meghatarozott idonkent elvisz egy nagyobb %ot az osszes tag aranyabol.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
The Following 2 Users Say Thank You to Ghosti For This Useful Post: