View Single Post
  #66  
Old 08-05-2010, 20:02
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Valószínű itt sokan félreértik (akarva/akaratlanul) a témát. Nem az a cél, hogy megszüntessük a tartalékokat. Valami olyasféle egyensúlyt kéne létrehozni, hogy akinek már most horribilis készlete van, az ne tudja hátráltatni a többiekket vele. (pl. senkinek nem tetszett, hogy rendszeresen elúsztatták a tekiket mondjuk G-ben, és bejött az újrázás korlátozása téma, ami szerintem természetes) Azt is valószínűnek tartom, hogy soha az életben nem lesz szüksége senkinek 500millió íjászra, mégis ...
Az lehet hogy az 500 millió íjászból vegyek ha kell? Vagy az csak az övé?
Elúszott a teki? Piac nem raktár
Ez jó úgy ahogy így most van. Ennyi erővel az utalgatások ellen is lehetne lázadni, mert annál nagyobb jksz nincs is...
No és a lényeg. Aki össze tud 500.000.000. íjászt harácsolni, az lazán megveszi mielőtt visszajön azt kész... Aki itt beszopná, az a kisember, aki el akarta adni de nem vitték.
Horribilis készleteknek még a határát sem súroltam soha, így nem tudom hogy a megadott maximumok feletti pénz, teki stb egyből ugrik az országból vagy körváltásnál? HA csak körváltásnál, akkor ezt már meg is lehet oldani.
Reply With Quote