View Single Post
  #63  
Old 08-05-2010, 19:40
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by andriss View Post
tévedés... egy elfnek nincs szüksége seregcserére, de ha egy ork nem akarja, hogy beüssék akkor igenis kell pacit venni támadáshoz, ez egyből 1 piac, aztán ha visszajönnek, koptat, vesz íjat még egy piac, közben esetleg hazaér tartalék, még egy piac, aztán visszapakol, ha jött a sereg még egy piac, és már csak 1 van hátra!




persze, főleg nagy ponttávolságokból, jó sok készülivel, és egyszerűen újraveszi amit kell piacról.



Miért ne? igazán tesztelhetnéd ezt a piacos dolgot... amikor jön vissza a cuccod jegyzetekbe írd fel, hogy -1 katipiac, -1 nyersipiac...., aztán a nap végén nézd meg, hogy hánnyal lépted túl a maximumot... és ezt tesztelhetnéd egy aktív feles tolinál, aki mondjuk a lopott holmit próbálja eladni, mellette a tartalék is hazajön, meg amit nem vettek meg, és még kaját is vesz, vagy egy törpnél akinek hazaér az amit nem kellett másnak, aztán a frisset is kirakná...



Már megint a kioktatás megy, inkább nem állok le magyarázni neked. Ugyanis én sem vagyok hülye, mint írtam játszom is egy jó ideje, hogy mindennel tisztában legyek ami a játékot érinti. Nem kéne lenézni, én sem teszem. (nem mindig )
Reply With Quote