View Single Post
  #61  
Old 08-05-2010, 19:00
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
nem tetszik az alapötlet, ja hogy a szabályt hogy tartsuk be?? majd akkor érdemes beszélni róla ha a max. pénz lehet több mint 4,2 valamennyi milliárd

10 ezer hekin vagy azért kíváncsi lennék sereget ugyan hogy cserélnél, vagy mondjuk hogy töltöd fel magadat mondjuk egy 60%-os barakkal??
és nem is vagy kihegyezve
igy el elveszthetem az egészet ha éppen roszkor jön vissza, elég nagy a kockázat, ha az alap felállást nézem

semmi lehuzást nem irtam, én nem 1 éve játszom és nem vagyok profi se, mielőtt megsértödsz azért irom
Ritkán sértődöm meg, egyébként sincs semmi baj azzal amit írsz.
Erre is van megoldás, pl ha kicsit sarkítjuk a dolgot, és senki nem tud teljes egészében sereget cserélni, akkor Neked sem lenne rá szükség.
Az, hogy egészet elveszítsd a jelenlegi helyzetben is megoldhatod ha kicsit figyelmetlen vagy, pl egy rosszul beállított ht elhasználja a piacot, aztán mikor belépsz látod hogy jön vissza a 100milla íjad, azt már nehéz megmenteni
Az meg hogy milyen életképes egy 60%os barakkal ellátott ori is csak nézőpont kérdése. Ha kis előnyt kapnának a varik/tolik A-ban a 30/30as elfeket se lenne nehéz kikezdeni annyira, hogy üthetők legyenek akár egy 45%barakkos gnómmal.
Szóval a változtatás mértéke befolyásolná, hogy milyen lenne egy "életképes" ország. Ezért nem tartom pl. értelmesnek az olyan hszt, hogy "próbáld ki most, és meglátod mi lenne..." mert ha mindenkinek ugyanolyan lehetőségei vannak, akkor nyilván hatalmas bukta lenne, ha nekiállnék próbálgatni egyedül. Ugyanakkor valószínű bármilyen újítással is el lehet lavírozni egy 60%os orkkal, csak max nem olyan hosszú távon. Minden a helyzettől, és a környéktől függ.
Pl.: A jelenlegi állapotban mindegy hányszor tudsz sereget cserélni az elf mocsárban, nem mész vele semmire...
Reply With Quote
Sponsored Links