View Single Post
  #80  
Old 08-06-2010, 12:53
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Az a baj abból indultok ki, hogy azonnal megszűnne a termelés blablabla ha bevezetnénk ezt. Először is, már nem csak én mondtam hanem más is, hogy ez egy nagyvonalakban felvázolt ötlet. Egyáltalán nem az a cél, hogy ne érje meg termelni. Ti meg rögtön abból indultok ki, hogy azonnal itt a világvége mert senki nem termelne.
Eleve nem csak 1db ötlet volt, a legtöbben meg csak egy véletlenszerűen mondott 10%on lovagolnak...
Nem szűnne meg a termelés, de akárhány %-ot határozol meg kopásnak, nem fogja megérni erősen termelni, mert mindet nem fogják soha megvenni. Mindenképpen lesz egy limit, ami fölött nem éri meg termelni, és mindennek az ára emelkedni fog -aki kicsiben játszik most, az ebben a helyzetben is szívni fog, emiatt.
Nézd meg a valóságban, ha tisztán érvekkel nem lehet veled vitatkozni:
online piacterek, mint pl a teszvesz, vagy a vatera: tételenként fizetendő díjak, most pedig az adóhatóság figyelme miatt visszaesett az ott üzletelők száma, a kereskedők panaszkodnak. Szerintem nem szerencsés ilyet behozni a Hódítóba, éppen elég az a veszteség, amit tisztán a piaci versenyhelyzet (reichz által említett rablóbanda) miatt szenvednek el a játékosok. Jelenleg a piac az egyik legérdekesebb (és egyértelműen az egyik legfontosabb) része a játéknak, pezsgő élettel, sok lehetőséggel, ezt ne tegyük tönkre!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote