View Single Post
  #73  
Old 08-06-2010, 09:37
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Maga lenne a mennyország, ha a fél csoport tolikból állna, játszi könnyedséggel lehetne haladni (értsd: könnyebben, mint most). 20-30 bankkal, esetleg egy kereskedő személyiséggel próbálja már meg bárki elvinni a pénzemet.

Nem kötözködni akartam, csak felfestettél egy elég rémisztő jövőképet, ami nem teljesen állta meg a helyét, ezt gondoltam kijavítani.

A javaslatot továbbra sem támogatom, azt próbáltam csupán hangsúlyozni, hogy a bekerültével sem lenne vége a világnak, csupán a lehetőségek tárházát csappantanánk meg.
Csak azt nem írtad meg, hogy miért nem állja meg a helyét. Amire hivatkozol, az mindig a jelenlegi helyzetet veszi alapul. Hadis vagy, kereskedő, 20-30 bankkal. Ebből nem lesz annyi pénzed, hogy ütések után beépíts, beképezz. És most ne azt a helyzetet vedd alapul, hogy eleve van nagy tartalékod, azt össze is kell szedni. Gondold végig, regisztrálás, vagy újrázás után miből szedsz össze tartalékot, és persze ne a mostani feltételeket vedd, hanem azt, hogy nincs piacon tárolás. tekit írsz? piacon nem tarthatod, oriban van. minél több van, annál jobban kopik. eladod, és van bankod is, hogy védje a pénzt, meg persze sok könyvtárad, mert írsz, kevés a védelmed, lefosztanak. Hadd ne menjek végig minden pénzszerző módon.

de tegyük fel, szereztél tartalékot, profi vagy, megoldod. kiépülsz hadira (már az is csoda, hogy miből, mert hiába van pénzed, ha a piacon nincs nyers, nem termel senki a sok lopás miatt) utána jön maga a menyország, hisz hadisként rakétaként nyomulsz a sok toli között. a gyújtás és rengetés visszaépítését meg a szerzett területek beépítését meg nem tudom, miből oldod meg.

Nem akarok ám sokat rugózni ezen a témán, talán nem lenne Sim City mégsem. Azért bátorkodtam vitába szállni, mert a te érved lényegében az volt, hogy ha most működik valami, akkor ugyanúgy működni fog megváltozott körülmények között is.
Reply With Quote