View Single Post
  #71  
Old 08-06-2010, 09:11
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ha a vagyonom alsó szinteken nem haladja meg a maxpénzt, akkor legtöbbször otthon tartom azt, kp-ban. Lefosztani csak olyan ritka esetekben tudnak, ha kimarad egy-egy távol, egyébként kedvünk szerint vagy pattan a sereg, vagy kap vissza többet a nyakába. Ha a körülmények adottak, akkor majd' minden esetben termelünk, ha közülünk senki nem tervez A-s kalandozást, akkor a piacra.

Ez a forgatókönyv szerintem nem változna, szóval a Sim city-s riogatás nem egészen állja meg a helyét.
Arról írsz, ami most, jelen körülmények között van. Ha a fél csopi tolikból állna, és a termelésetek 90%-át azonmód ellopnák, akkor is ezt csinálnátok? Ha az alattatok lévő összes hadis a pénzetekre hajtana, és arra hiénázna mindenki, nem földre, meddig lenne tartalékotok?

Én nem riogatok semmivel, leírtam, szerintem mit váltana ki, ha a javaslat átmenne. Könnyen lehet, hogy nincs igazam. Szóval sem mondtam, hogy nem lehetne játszani, vérprofik nyilván ezt a helyzetet is játszva megoldanák, aki meg kevésbé profi, az alkalmazkodjon, ahogy tud.

Egyébként, azon kívül, hogy kötözködsz, ezek szerint a javaslat mellett tetted le a voksod?
Reply With Quote
Sponsored Links