View Single Post
  #5  
Old 10-05-2014, 17:45
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ebből támadt az ötletem/javaslatom:

Ha úgyis "tudja a játék", mim volt, mert az újrázásnál visszakapom, akkor lenne-e lehetőség előtte az e-mail címre lekérni az "Országod" és a "Tanácsadók" képét (vagy vmilyen formáját)? Így látható lenne, mi volt az oriban lépéskor. Pár éve a szinten lévő oriknál nem hiszem, hogy sokan emlékeznek a "vagyonra". Így eldönthető lenne, megéri-e az újra vagy sem.
Pool,

Abban igazad van, hogy nem mindig azert ujrazunk mert szetesett az orszag, sot egy regi jatekosnak egy kihivas ujra talpra allitani egy szetegetett, szetrombolt, lefosztott es mar semmire sem kepes orszagot 2 heti allando haboru utan.

Pl en is azert ujraztam eddig az also szinten mert fajt valtottam, vagy Aban hogy felhozzam a kicsiket, de a keresed mar megint egy kenyelmi keres. Pl. ezt en ugy szoktam, hogy mielott nyomom a fellepesi gombot, lementem a jegyzetekbe mert ott nem veszik el, csak ha te sajat magad kitorlod. Ha ujrazni szeretnel meg tudod nezni hogyan is neztel ki es valojaban lenne ertelme. Igaz ez nem segit azon aki ezt nem tette meg eddig, de konnyen megoldhato a jovore nezve.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post: