View Single Post
  #26  
Old 11-13-2007, 16:45
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Madmaiselle Hm View Post
Én meg azt tartom vicesnek, amit csinálsz Ha az lenne kiirva hogy "CsakaDragitegykicsitsokkaljobban" akkor nem lázadnálHát bocs...de az sosem leszMost persze majd jössz azzal hogy te azt sose akarnád...mindegy, elég ha én és te tudjuk h mi a valóságEz a téma is lezárva részemről
Kedves Hm!

Aligha tudod ki vagyok és én sem ismerlek téged, DE, amit a fórumon csinálsz az kritikán aluli... nem győzöm tiltani a hülyébbnél hülyébb témákat...

Látom, hogy nagyon szerelmes vagy... gratulálok hozzá, csak azt nem értem, hogy miért nem elég, ha ezt az aláírásodban hangoztatod, minek folyamatosan, minden egyes témában szajkózni?
A cset arra van hogy kötetlenül csevegjünk, de elvileg nem az összes csevegős téma van arra, hogy tudasd a nagynyilvánossággal, hogy te mennyire szeretsz valakit.

Igen én is csináltam ilyet, de megválasztottam annak helyét, nem mindenhol az virít, hogy SZERETLEK XY és nem szabadulsz tőlem.
Ez ebben a formában igen gyerekes.

Ez a téma is megy a tiltottak közé, de egyelőre megadom a lehetőséget, hogy regálj, ha úgy látod jónak.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote