View Single Post
  #10  
Old 11-24-2009, 10:57
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by User View Post

2009-11-24 07:37:15 Információ: országod népessége a körváltás elején: 3579 fő, országod népessége a körváltás végén: 5249 fő.

láttatokmár ilyet? ekkora bugot...
vélemény?
Quote:
Originally Posted by User View Post
a másik, hogy 6:37-kor (és előtte) miért nem jelentkezett ez a probléma? mi történt abban az egy órában ami hazavágott?
meg nem értem mi ez a nagy emberhiány
amikor most 4.206 lakos mellett 97%-os a foglalkoztatottság.
és nem a templom volt legalul az intézőben.

de biztos én vagyok h*lye.
Quote:
Originally Posted by User View Post
jó kiszámoltam... kb 300 ember minuszba lehettem.
tanulság: sok házat kell építeni és nem szabad egyszerre sok embert képzésre küldeni. ok. ezt is megtanultuk...
Na nezzuk. Ha 4206 lakos mellett 97%os a foglalkoztatottsagod, az azt jelenti, hogy 4079 ember dolgozik kb, ami mondjuk 272 epulet.

A kerdeses idopontban volt 3579 embered, ami 500 ember minusz, azaz 33 epulet. Kb 1580 varazslo ment el, ami kb 12 epulet, tehat a templom alatt volt meg kb 21 epuleted az intezoben.

Ahogy masoltad, 3900 ember fer el az orszagodban tehat eleve hazhianyos vagy.

A tanulsag nem (csak) az, hogy nem muszaj egyszerre kepezni, hanem az is, hogy eleg hazad legyen, es normalisan allitsd be az intezodet.
Pl a tornyot rakd alulra. Ez esetben azzal viszont szamolnod kell majd, hogy amig kikepzed alola az embereket, es nem koltoznek vissza, kisebb lesz az orszagod vedoereje. (Ellenben nem mennek el a varik...)
__________________
Remedy
The Following 10 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post: