Thread: Rubik-kocka fan
View Single Post
  #10  
Old 01-17-2009, 08:43
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 1%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsyl View Post
Nekem még a kezdet kezdetén volt szerencsém e agyfájdító kockához
Tán egyszer szülinapomra kaptam, mert mikor beharangozták, ugye a suliba is őrület lett. Nos nekem két szomszédos oldalt sikerült a mai napig kiraknom, hősiesen bevallom:-soha nem bírtam rájönni a hat oldal titkára.
Annál inkább rájöttem, hogy hogyan lehet szétszedni, és (persze gyerekként) a színhelyes összerakás után a szülők felé dicsekedni...De aztán ezzel is lebuktam és visszagondolva: -értelme nem volt, csak saját magam áltattam vele.
Amúgy múlt nyáron került megint a kezembe egy ilyen kocka és annak ellenére, hogy sok-sok év óta nem is foglalkoztam vele, a két oldalt simán kipakoltam.
Tudom, ez csak nekem dicső dolog, de mikor már az ember az agysejtjeit napi rendszerességgel pusztítja, azért csak érdekes, hogy ez még mindig nem felejtődött el.
Kezdőként, aki nem nézett utána leírásoknak stb, annak igen is jó dolog 2 oldalt kirakni.Igaz az amatőr technika sem úgy rakja hogy oldalanként, de gyorsan meg lehet tanulni.Ha gondolod próbáld meg:
Itt meg tudod nézni a videókat, viszonylag könnyű forgatáskombinációkkal. én egy hét alatt tanultam meg

Szerk:Sőt, azt mondom, hogy van hozzá még mindig eszed, 2 oldalhoz azért már kell gondolkozni egy keveset. Lehet megérne egy héten párszor 10-20 percet
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]

Last edited by Redback; 01-17-2009 at 08:58..
Reply With Quote