View Single Post
  #15  
Old 04-02-2010, 19:12
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Azért az utaláshoz is kell egy alaptőke, és azt a 200.000(?) kezdő aranyat nem nevezném annak.
100.000

Én amondó vagyok, hogy ugyan tényleg picit furcsán működik a dolog, de nem lehet visszaélni vele.
Abban igazat adok Kubbinak, hogyha egyszer az van kiírva a zéró-starthoz, hogy egy alap, 200 hekis országot kapok vissza, akkor egy alap 200 hektáros országot kapjak vissza, ne egy olyat, amiben még van pluszban pénz a piacon.

Mivel, hogy csak úgy ne tűnjön el a piacról semmilyen nyersanyag, csak azért, mert valaki zérózik, ezért, bele lehetne venni a követelményekbe, hogy ne legyen piacon kint semmid. Sőt, nem tudom, hogy sereggel kapcsolatban is így van-e, de ha igen, ott is be lehetne korlátozni. Aki zérózik, az nyilván rákészül. Megoldhatja, vagy vár egy napot, nem olyan sok.

Tényleg nem a visszaélésekkel van a gond, mert azt nem nagyon lehet vele összehozni. Ha csak nem könnyíti meg a fent termelő multisok munkáját, mikor le kell lécelni, de meg kell menteni a piacon lévő árukat... Hanem magával az elvvel, hogy a zéró oldalon még külön ki is van emelve, hogy ez olyan, mintha törölnél, és újra regiznél, csak az orineved, a sorszámod, az összekapcsolásaid, meg a vip köreid maradnak meg. Akkor legyen tényleg így...
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post: