View Single Post
  #14  
Old 11-09-2009, 19:00
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Sztem meg ha javaslatot tesz az ember, ne az vezérelje, hogy nemrég nem jött össze neki vmi...
Hány ember járt már így, mégsem gondolt erre...
Lehet eccer a másik oldalon is lenni, akkor meg jól jönne nem?
Távol álljon tőlem, hogy ezek miatt nyissak egy megbeszélést. Csak ameddig ez nem történt meg velem, addig nem gondolkodtam el rajta, hogy vajon mi történik akkor, ha az ellenfél klán mindenkit kipakol. Nem gondolkodtam rajta, magamból indultam ki, márpedig, hogy csak a menekülésért kirakjak bármit is. Egyszer az alábontás lehetetlensége miatt kiraktam 1 embert, hogy tudjunk védeni, mert úgy éreztem, felfelé nem védtük volna. És ez igaz is volt. Ellenben, ha tudom, hogy nem rakható ki senki, akkor nem ezen agyalok, hanem, hogy hogy mehessek szembe. Az döntse el a foglalást, hogy alulról ütök-e, és hogy befér-e a sereg, ne attól, hogy pl 1milla lovassal a végén csak 1 országot tudok beverni...
Ha védekező stratégiával áll az ellenfél, akkor erre legyen felkészülve, ha támadóval, akkor arra. Nem arra, hogy üres országokkal, termelgetve pislogjon mindenki, hogy ráállás volt, és akkor majd' mindenki kilépjen a klánból...

De természetesen ez csak egy gondolat, nem feltétlenül kell egyetérteni, azért dobtam fel, hogy meg lehessen beszélni. De eddig még senki sem mondott olyan hátrányokat, ami ebből származhat, ami miatt ez ne lehetne egy ésszerűbb dolog.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote