View Single Post
  #5  
Old 06-03-2010, 19:33
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Régebben volt, hogy nem hárman játszottunk vele, és nem volt fejlesztés, és mivel nem lettek újabb dolgok, páran abba is hagyták, majd még pára, még páran.



Én az első pontot ketté bontanám:
- Aki 2-3 óránál összesen többet nem játszik, mert nem tetszik neki a játék.
- Aki 2-3 óránál összesen többet nem játszik, mert nincs játékostársa, és azért nincs, mert akik szívesen játszanának, azok már unják...

A második ponttal meg nem értek egyet. Én pl. tényleg nem csináltam meg az összes küldetést, de nem is várnám el, hogy berakj újakat, mert már van nem kevés. És próbálom is őket csinálni. És ezt látom másokon is.

Hozzátenném, hogy szerintem nem a sok küldetés a megoldása a problémának. Sokkal inkább jó lenne, és talán sokkal egyszerűbb akár programozói oldalról is, ha az alapvető bugok lennének javítva első körben. Ez nem sok, pár idegesítő hiba van, ami úgy tényleg zavaró, de ha azok javítva lennének, már legalább duplája lenne a játék élvezhetőség.

Pár plusz képesség, és 1-2 új tárgy is rengeteget dobna a dolgon. Az is sokat számíthat, hogyha a karakter egy idő után meghal, és az utódja veszi át a helyét, így a legerősebb karakterek nem lesznek "örökre" a legerősebb karakterek, ráadásul nem kéne 100. szintig megcsinálni a játékot, mert már előtt "újraszületik" a karakter. És az "újraszületés" után a normális alapértékekhez jönne valami plusz az előző karakterétől.

A klánokat is picit érdekesebbé lehetne tenni. Pl. a külső területek nagyobb funkciót kaphatnának, hogy tényleg érjenek is valamit. Ezen kívül, én úgy gondolom, hogy nem jó, ha csak mostani terület mellettieket lehet szerezni. Lehessen máshol is klánterületet, csak legyen drágább:
- Új terület mostani mellett: 500K arany
- Új terület nem mostani mellett: 1M arany
- Területfoglalás mostani mellett: 200K (Nem 300)
- Területfoglalás nem mostani mellett, nagyobb klántól (toplistában előrébb van): 400K
- Területfoglalás nem mostani mellett, kisebb klántól: 600K

A fenti háromból már 1 megvalósítása is hatalmas előrelépés lenne. De szerintem ha a fenti három egyben megvalósulna, akkor sokkal, de sokkal többen játszanának szívesen.

Én úgy gondolom At, hogyha már belefektettél egy jó nagy adag energiát, és lett is belőle valami, amit még csiszolni kéne, akkor azt a nagyhoz képest töredéknyi energiát mindenképpen rá kéne még fordítani. Ha fordítva lenne, megérteném (eddig keveset fektettél bele, mostantól sokat kéne), de sokkal-sokkal kevesebb időráfordítás szükséges meglátásom szerint most már, mint amennyit eddig belefektettél. Nem beszélve arról, hogy így a játékosok belefektetett energiája is kárba vész.


Szerintem területet foglalni ne lehessen máshol össze vissza, meg van még pár dolog amit azért nem tennék bele, főleg ezt a meghalást

Ati most akaratlanul is megteremtette a játék maximumát, ugyhogy hajrá, ki lesz a MUD bajnok?
(Mindent megtanulni, minden küldit megcsinálni)
eheXD