View Single Post
  #2  
Old 06-03-2010, 15:54
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Szerintem kicsit össze lett keverve a Hódító mostani "nagyságával", pedig a MUD sokkal nagyobb érdeklődéssel indult, mint anno a Hódító. Nem lehet elvárni, hogy fél év alatt meglegyen egy akkora játékosállománya, mint egy másik játéknak ami több mint tíz éve üzemel.
Szerintem amivel rossz irányban ment a dolog az, hogy ez egy szerepjáték, amint a címlapon is írja : TELJESEN MÁS mint a hód, ami ugye körökre osztott stratégia. Attól, hogy a hódban valaki 100%pro,meg éjjel-nappal előtte ül, valószínüleg teljesen amatőr egy szerepjátékban és nem biztos, hogy az Ő ötleteit kéne előtérbe helyezni. (nem is tudnám névlegesíteni, ha akarnám sem, ez egy régi észrevétel, hogy sztem a kezdeti lendület után olyan "Hódos" irányt vett a játék. Lehet más másképp látja)

De ami a lényeg : Az, hogy elérj egy olyan stabil játszó közönséget, mint a hódban van, ahhoz bizony kell jópár év, és nem elég ha fél év után inkább kispolcra teszem, mert hozzászoktam hogy már bőven elég pár hülye kérdésre válaszolni, és nem akarok napi 3órát szenvedni egy induló gameval
Ez az egyéni véleményem. Lehet, hogy teljesen nem így van amiket leírtam, és mások másképpen látják. Elismerem, hogy rengeteg munka volt vele így is, talán sokkal több mint amit a játékosok megérdemeltek
Szerintem kitartás kérdése, jelen állapotában egyetlen egy játékos sem tud hosszú távon játékban maradni. El kéne érni, hogy legyen 3-4 stabil klán, akik el tudnak szórakozni egymással, fejenként 2-3 vipes kari, és máris megéri egy kicsit még foglalkozni vele, ami idővel sztem rengeteg új, és mégtöbb régi játékost hozna vissza játékba.


DE : Mivel már leírtad, hogy szünetelteted a fejlesztéseket, nem is várjuk el, hogy meggondold magad. Megértem azt is, csak gondoltam leírom a véleményem egy remekül induló, majd hirtelen mocsárba fulladó játékról Amíg elérhető lesz, én biztosan benézek rendszeres időközönként.