View Single Post
  #151  
Old 01-05-2014, 21:36
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by olvastar View Post
Mert nem hoditozol, hanem forgatsz egy rubikkockat.
Am hamarabb regiztem mint te megtanultad a szorzotablat.
Ha mar a piszkalgatasnal tartottunk, gondoltam megjegyzem
azt nem értem Ati ezt miért nem moderáltad ki az én első hozzászólásomat meg rögtön kiszedted... én semmi piszkálgatást nem írtam ti magatok mondtátok, hogy nem voltatok még A ban és minden egyes hsz-ben bizonyítjátok is, hogy nem túl sokat játszottatok eddig. számomra ez nem farokméregetés ki mennyit játszott ki milyen játékos... amiről beszéltek csak sokkal nagyobb káoszt és "nem játszok továbbot" eredményezne.

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Amit írsz, az teljesen érthető, és korrekt. Annyit tennék csak hozzá, hogy a játék jelenlegi formájában egyre belterjesebbé válik, leginkább a régi nagyok játszótere, akik már talán csak rutinból nyomják, nem akarják veszni hagyni a sok éven át felhalmozott zsét, ill. a sok szemes orikat. Egy 8-10 szemes ország, ha lefordul B-ből, milyen kihívás újra felmennie? Becsukott szemmel csinálja meg. Új játékosok alig jönnek, vagy gyorsan lekopnak.
számomra nem kielégítő indok az, hogy nem fair, hogy aki régóta játszik annak több pénze van. mikor kezdte ő is ugyan annyin állt mint te és mindenkinek lehetősége van megteremteni azokat a körülményeket amivel ő rendelkezik. ha meg szerinted gyerek játék egy 9szemes orival elsőnek lenni 2 hétig akkor mellébeszélsz. hányszor próbáltad már? már egy 5-6 szemest is nehéz bent tartani a top-ba mondjuk B-ben ha nem mnt-zel végig mindenkivel.
Reply With Quote
Sponsored Links