View Single Post
  #9  
Old 12-30-2009, 15:50
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nyerő topccím.
Erre reagálnék Pool:
"Én megírtam neked négyszemközt is msn-en, hogy ne tarts Tibuval, de Te azzal jöttél, hogy semmi közöd hozzá, az Ő szövije az övé, a Te szövid a tied (ekkor még külön voltatok). Meg, hogy mekkora fanatikus és jó játékos Ő. Aztán azzal jöttél, mikor le lett kapva Aquaut, hogy majd jöttök G-ből és megmutatjátok, mert pénz az van bőven. Aztán újráztatok és szövik lettetek és bevertétek a volt szövidet tegnap. Mondjuk itt már nem beszéltünk.
Párszor megírtam neked, hogy csalódtam benned, nem gondoltam volna, a Tibu féle alakokkal tartasz valamikor is. De Téged nem érdekelt...
De hagyjuk is, gondolom elég figyelmeztetés,volt, hogy nincs már meg a B-s orid..."

Anno a beszélgetés azért maradt abba tudtommal, mert már csak sértegettél, érdemi mondani való nem volt. Itt is túlzol és ferdítesz, de kezdem már megszokni. A baj, hogy ez hozott ki a sodromból és talán ezért mentem bele, hogy üssük be volt szövimet. Ráadásul a szegény olyan helyen volt, ahol nem jöhetett vissza szabiról, hogy ne kapjon pár sereg rögtön. Hibáztam és nagyon sajnálom, hogy így alakult. Megérdemeljük a kirakást, ez egyértelmű, de kár volt mást magammal rántani. Tudhattam volna ráadásul, hogy árgus szemekkel figyeli mindenki minden mozdulatunkat. Sajna hajtott a vágy, hogy visszavágjak. Az, hogy ki milyen alak kár firtatni, azért mert valaki lekezelően beszélt veled....
Nem kívánok vádaskodni és sárt dobálni senkire. Azonban felettébb érdekesek a hirtelen visszajött szövik a kidobásunk után azonnal és hiénaként támadó eddig barátságot színlelő emberkék. Semmi összeesküvés elmélet csak érdekes. Gondolom egy sincs közülük aki itt jksz-t kiáltott, itt a fórumon.
__________________
by Batu