View Single Post
  #3  
Old 12-30-2009, 15:40
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Maradjunk annyiban Pool, hogy itt is csak tippelgetsz. Rálátásod sincs, hogy kinek miből van a vagyona. Azt meg nevetségesnek tartom, hogy tudod melyik orit ki irányítja épp, ez csak sértegetés és sárdobálás.
Az egész abból indult ki, hogy van egy nagyszájú srác aki túl nagy arccal közelített a többi játékos felé és ezért hajtóvadászat indult ellene. Közben kiderült ez-az és megpróbáltok borsot törni az orra alá. Gratulálok, sikerült!
Az vesse az első követ aki nem hibázott még.....
Lehet többet tudok dolgokról, mint azt hinnéd.
Meg itt nem az volt a baj, hogy valaki nagyszájú, hanem, hogy elég sokan mellé álltak. Érdekes módon nem volt írásjoga, erre jöttek a többi B-s top orikból az üzik nekem
Sajnos elhittétek, hogy Ti lehettek a kiskirályok és ehhez megfelelő arc is párosult, sőt még a maradékotok mindig így írkál nekem...
Ha nem akar tőlem vámot szedni a B topban, meg nem jön nekem más orikkal (amiket nagyképűen le is írt, hogy Ő irányítja) nem is lett volna semmi bajom vele+ Veled sem...
De azért sikerült átvenned a stílusát...

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Kezdem unni, hogy folyamatosan utalgatsz dolgokra, sértegetsz és félinformációkkal ferdítesz. Ami problémád van velem, azt kérlek rendezzük négyszemközt. Tudom, hogy ez furcsa kérés és nem a Te stílusod, de kérlek intézzük a nézeteltéréseket kulturált ember módjára!
Én megírtam neked négyszemközt is msn-en, hogy ne tarts Tibuval, de Te azzal jöttél, hogy semmi közöd hozzá, az Ő szövije az övé, a Te szövid a tied (ekkor még külön voltatok). Meg, hogy mekkora fanatikus és jó játékos Ő. Aztán azzal jöttél, mikor le lett kapva Aquaut, hogy majd jöttök G-ből és megmutatjátok, mert pénz az van bőven. Aztán újráztatok és szövik lettetek és bevertétek a volt szövidet tegnap. Mondjuk itt már nem beszéltünk.
Párszor megírtam neked, hogy csalódtam benned, nem gondoltam volna, a Tibu féle alakokkal tartasz valamikor is. De Téged nem érdekelt...
De gondolom elég figyelmeztetés,volt, hogy nincs már meg a B-s orid...
Vagy nem