View Single Post
  #798  
Old 08-13-2010, 07:38
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Kikerestem neked az említett klánunk zárásakor írt összesítőt, mely ITT olvasható.
Soknak tűnhet az az idő, amit említ Von, de nekünk nem a top 30% elérése volt a célunk, azt már jóval korábban elértük, valamint a játék mellett egyetemmel is aktívan foglalkoztam én pl, és a kollégiumi közösségünkben is fontos szerepet töltök be -messze nem a játék volt az első. Az is lassító tényező volt, hogy én kb 3 év Hódítómentes időszak után vágtam neki újra a csúcsok megmászásának.
Tehát nem arról van szó, hogy volt már valaki, aki ezt meg tudta tenni, hanem kis gondolkodással, megfelelő játéktudással, szervezéssel megoldható teher nélkül ez a szint is. Aki nem képes összeszervezni a klánt, vagy egyszerűen nem is érti, hogy hogyan lehetne javítani a helyzetén, nem biztos, hogy a kék számot kiérdemelte, az nem ingyen pottyan az ember ölébe. Találkoztam nem egy kék hármassal, akik olyan alap dolgokkal nem voltak tisztában, hogy az állam leesett -szerintem nem szabad, hogy cél legyen ilyen játékosok további számokhoz való juttatása.
Értem, amit írsz, és igazad is van. Mondom az ellenpéldát. Nem szeretem az 1/A-t. Minél többet tudok meg róla itt a fórumon a hsz-ekből, annál kevésbé szeretem. De kék számot szeretnék, ezért 30/30-as betonelffel addig fedezgetek, míg a topig jutok, ha 3 évbe telik, akkor is. Aztán fordulgatok többi országommal, és lesznek kék számaim, pedig a te normád szerint nem érdemlem meg. Ha lesz könnyített lefordulási lehetőség, akkor a kék számot úgy szerzem meg, hogy játszom, élvezem a jétékot, és közben nem gazdagítom az "elf mocsarat"és az A topját sem nyomom felfelé.

Ha így is, úgy is megszerezhető a kék szám, miért ne úgy szerezzem meg, hogy közben élvezem is a játékot?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Takanohana For This Useful Post: