View Single Post
  #797  
Old 08-13-2010, 07:18
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Könyörgöm, ne menjünk ebbe bele. Hogy bebizonyítom, hogy meg lehet csinálni kis klánban, meg lehet csinálni nulla pénzzel, meg lehet csinálni akár úgy is, hogy nincs is országom az A-ban. Nem az a kérdés, meg lehet-e csinálni. Ha valaki az olimpián ki tudja szakítani súlyemelésben a 230 kilót, az nem jelenti azt, hogy bizonyítottuk, bárki meg tudja csinálni.
Kikerestem neked az említett klánunk zárásakor írt összesítőt, mely ITT olvasható.
Soknak tűnhet az az idő, amit említ Von, de nekünk nem a top 30% elérése volt a célunk, azt már jóval korábban elértük, valamint a játék mellett egyetemmel is aktívan foglalkoztam én pl, és a kollégiumi közösségünkben is fontos szerepet töltök be -messze nem a játék volt az első. Az is lassító tényező volt, hogy én kb 3 év Hódítómentes időszak után vágtam neki újra a csúcsok megmászásának.
Tehát nem arról van szó, hogy volt már valaki, aki ezt meg tudta tenni, hanem kis gondolkodással, megfelelő játéktudással, szervezéssel megoldható teher nélkül ez a szint is. Aki nem képes összeszervezni a klánt, vagy egyszerűen nem is érti, hogy hogyan lehetne javítani a helyzetén, nem biztos, hogy a kék számot kiérdemelte, az nem ingyen pottyan az ember ölébe. Találkoztam nem egy kék hármassal, akik olyan alap dolgokkal nem voltak tisztában, hogy az állam leesett -szerintem nem szabad, hogy cél legyen ilyen játékosok további számokhoz való juttatása.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Xeper For This Useful Post: