View Single Post
  #293  
Old 12-30-2009, 10:34
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

No akkor kezdjük az elején.. természetessen nem támogatom az újrázás bármi nemű korlátozását..
nehány ok, hogy miért is nem.. mivel eddig is volt lehetőség újrázással vagyon felvinni A-ba, (valjuk meg ez az egész 1/A-ról szól, és arrol, hogy néhányan nem néznék jó szemmel, ha nagyobb vagyon megjelenne ott) ezért hatalmas előnybe lennének azok, akik eddig megtehették, azokkal szemben, akik ezután nem.. és nem egy nagyobb klán vagyonának alapja újrázásbol származik.. (és mivel pool emlegetett engem, akkor példának említem az ő klánját..)
másik dolog, hogy a top klán rendelkezik irreális vagyonnal, ehhez képest az emlegetett 1,8 mrd teki aprópénz.. azzal még a megközelítésük se lenne lehetséges..(aki nem tudná A-ban a teki eladása korlátozott.. ok nékül nem fog senki abba fektetni vagyonokat) de legalább valamelyest lehet ledolgozni a hátránybol..
harmadik.. egyesek állítása szerint az újrázással vagyon gyarapítás egyszerű dolog..
de ha valaki teszem azt katit akat újrázni.. annak néhány napig 24 óráznia kell..
ha valaki nagyobb vagyonokat akar mozgatni ahhoz agy is kell.. karavánon nem lehet tekit átküldeni, és klánraktár sincs alsóbb csoportokban.. (főleg úgy ha jónéhány ember mesterkedik azon, hogy senki ne tudja felvinni a vagyont 1/Aba, és ezt bárkivel megtennék akiről megtudnák, hogy ezt tervezi..)
negyedszer.. ahhoz hogy újrázni tudj valamit igenis meg kell termelni az alapjait, ami nem két nap.. 20 milla teki megírása szöviben 200 hekin ~1 év (Reaktor a tekinek van írási költsége is vagy te ingyen íratod? és nem mellékessen a teki 19 körönként kopik 24 körig nem piacozhatsz.. legalább 1 kötelező kopás van szintenként) ha valaki megújrázza addig hogy 20 millábol a már emlegetett 1,8 mrd legyen annak ez még több mint 1 évébe telik..(Serg 30 újra az ~2 év szerintem, ha pl sütike ennyi időt akar csak újrázással tölteni, akkor meg is érdemli a vagyont amit szerez vele ami igencsak korlátozott.. 2-3 milla kati újrázásonként A-ban (amit előzőleg meg kell termelni, topon átverekedve felhozni) így összeségében összehozhat 2 év alatt 70-80 milla katit mialatt a big ennek minimum 3-4szeresét termeli meg) (tehát az újrázás önmagában nem elég sok mindenre, csak kiindulási pontot ad..)
sokakkal szemben én legalább tudom miről beszélek, újrázással vagyont duplázni nem nehéz kis tételben.. de egy szint után igenis idő, energia, és talán tudás igényes is.. szerintem aki hajlandó hónapokat, sőt inkább néhány évet erre szánni az ugyan úgy tehesse meg, mint ezelőtt megtehette, az hogy elszaporodnának a vagyonújrázók az butaság hiszen eddig is volt lehetőség, és eddig is volt nagy tételben menő vagyon miatti újrázás.. az A teljes tekipiaca a jó példa erre
és egyértelmű, hogy ilyen mennyiségű vagyonnak a végső célja az, hogy A-ba jusson..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to none For This Useful Post: