View Single Post
  #4105  
Old 03-31-2014, 02:06
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Amikor Orsival jöttünk fel, nem egy országotok ingyenföld volt, köztük Te is. Ezen kár vitatkoznod. Néha meg mennek ki úgy seregek, hogy van esélye pattanni, ettől nem lesz semmilyen érdemed. Vagy nehéz volt bevenni az íjat meg felrakni a védelmet?
Amikor te beütöttél (Orsi nem ütött), akkor mindketten tudjuk, hogy termelt az orim elég rendesen..(nem mellesleg kb mindenki kiszabizott, amint odaértetek, én is, csak én azért, mert azt hittem Dani behozza majd az országát és rajta tovább mentek.. de nem tette, így az orimat behoztam és úgy történt az ütés ahogy számoltam.. csak te ütöttél és te is felülről.. klánnak nem volt érdeke, hogy egy kis földvesztés elkerülése miatt szabin üldögéljek továbbra is..) plusz a te vezéred hozta ezt ide külsőre.. pl ha már annyira erősek vagytok beszéljünk nyíltan.. amíg nem volt az orim könnyű célpont(szabin a többi ori a klánból) az oritoknak eszébe nem jutott kijönni, pedig addig is 4 vs 1ben voltatok és addig sem volt semmi esélyem érdemben reagálni.. alapból ez egy rossz támadás volt, amit normál körülmények között hatalmas mínusszal zártok volna, de egyértelmű miért nem reagáltam le.. egy: mert kifokozott volna, kettő: mert utána rám fokoztok ti ketten is, három: mert már egy ideje nem igazán van kedvem játszani, ekkor már csak az utolsó klánütés miatt voltam bent(amit ráadásul egyik ori elrontott, így ki is maradt)..
Igazából olyan helyzetet teremtettetek, ami kb érdektelenné teszi ellenetek a harcot a klánok nagy részének, nem véletlen ment mindenki szabira kettőtök mellett mikor pékekről feljöttetek.. nem feltétlen csak a ti hibátok, bár nem értem igazából ebben mi a kihívás? Kb mint kisgyerektől elvenni a nyalókáját..
Ha sikerült volna 9 olyan klántagot találnom, aki aktív és tud is játszani (ezért is jöttem vissza pár hónap után játszani), lett volna néhány ötletem hogy okozzunk egy kis fejtörést nektek, sajnos bő egy év alatt össz 3-4 jobb(de inkább közepes) tagot sikerült találni, de ezeket sem egy időben, mire újabbak meglettek régiek kikoptak..
__________________
same old song..
Reply With Quote