View Single Post
  #656  
Old 07-02-2008, 07:32
stampi's Avatar
stampi stampi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Sárospatak
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Hát visszaolvasva érdekesen alakulnak a dolgok. Én megmondom őszintén aki megkapta modijogot, attól nem lesz elvéve az biztos nálunk. Olyan butaságokból meg amit pl jupi csinált - sztem csak tréfából - nem hiszem h legközelebb előfordulna bármikor is, úgyhogy nálunk kibeszélgetőben marad a régiben minden. Ha alkalmas akkor az, ha nem akkor pekkem van Amúgy meg anarchról lévén szó, sztem ilyesféle tréfa belefér az őskövület hódisoknak, persze csak egymás között. Újakkal ugyanezt nem csinálnák meg az biztos, csak ha oka van. De ezeken kívűl van még anarchista fórum több is, sztem mindenki szívesen fog majd bármelyiken fórumozni,beszélgetni,ismerkedni stb.
Gee-nek annyit, hogy emiatt télleg felesleges feláldozni sok évi miunkát (játékot!!!) meg kapcsolatokat. Nem is gondoltam hogy ilyen nyafka vagy egyébkéntD Jupi fenyegetéseivel meg nem kell foglalkozni, egyelőre ő az erősebb, jóljátszik, ügyes, de ő ilyen. Fenyeget megminden, de közben játszik, nem kényeskedik. Bár sztem csak idő kérdése és meg lesz az ő ellenfele is, csak várd ki türelemmel (igaz mai állás szerint sok türelemre van szükség)
De néha felnőtt emberek olyan butaságokon tudnak megsértődni...
__________________
"Az elv, olyan mint a fing: tartja az ember, amíg tudja."

Aki vereséget szenved, annak még nincs vége.
Annak van vége, aki feladja.
/Richard Nixon/

Ahhoz, hogy az ember győzni tudjon,
hozzátartozik, hogy tudjon veszíteni is.

/ Segal/
Reply With Quote