View Single Post
  #6  
Old 05-01-2007, 23:42
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by bimmbimm View Post
Amit én tudok. Technikailag megvalósítható, mert szinte minden normális programozási nyelv (C, C++, Delphi, Java, VB) kezel adatbázis szervert. Én spec Delphiben tartom legkönnyebben megvalósíthatónak, de ez lehet hogy azért van mert Java appletet még nem programoztam
Tehát szerintem megvalósítható, csak nem tudom van e itt olyan vállalkozó kedvű programozó, aki fel mert vállalni egy ekkora feladatot. Bár hibalehetőség a körváltás, mert a progit olyanra kell megírni hogy egyszer leszedje ami neki kell és kész, ne csüngjön folyamatosan a hálózaton. Esetleg bizonyos időközönként frissítsen... Egy biztos nagy munka lenne.
megvalósithatónak megvalósitható szerintem is csak a lényeg,hogy mindez a szervert ne terhelje jobban amúgy a körváltásos dolog most ugrott be ezért is irom. Ha jól tudom az UTC idő netről lekérdezhető dolog, így meglehetne úgy csinálni, hogy amikor fellépsz lekéri onnan (ezzel sem a hódot terhelve) és körváltás elött 2mpel automatikusan csatlakozik a szerverre. de mégjobb ötlet hogy körváltás kezdetekor a szerver küld egy jelet,platform letiltja ami eddig is levan tiltva (nem indithac már akciót, se piac, képzés stb.), szépen megtörténik körváltás, és a végén küld megintcsak egy jelet amikor mehet újra minden. igazából én is úgy gondolom, hogy megoldható a dolog, azért is vetettem fel. Programozást én is tanultam egy kevéssé Mondjuk Ati véleményére lennék kiváncsi (mármint hogy teccene-e neki az ötlet.)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote