View Single Post
  #198  
Old 11-17-2014, 13:54
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Akkor azt halljuk.

Válaszolva arra a kérdésre, hogy mennyire vagyok hajlandó A-ba belenyúlni... alapvetően ezzel hozzáállásbeli problémáim vannak. Tudom, hogy gyorsuló világban élünk, ahol ha valaki 3 nap alatt nem tud megnyerni valamit, akkor az már nem is tetszik neki. Ennek ellenére nem tudom értékelni azokat a hozzáállásokat, hogy "már két hete játszom, és még nem értem utol azokat, akik 10 éve játszanak, úgyhogy remek ötletem van: vegyünk el tőlük mindent, amit az elmúlt 10 évben létrehoztak, hogy én lehessek inkább az első".
Nem vedelmere mondom, de az O orszaga ott van az elsok kozott, ha meg nem forditotta le.

Az Aba az a problema hogy miota bejott a konnyitett fordulas megcsappant a letszam tobb mint felevel.

Az ujjak egy ido utan megunjak mert Aba nem 1000 korre megy a jatek, a regiek meg mar feladjak mert uj jatekosok hianyaba nekik is unalmas jonehany ev utan, hogy az ellenfelek mindig ugyan azok, egy-ket talan meg 3 evig elmegy egy hosszabban tarto haboruskodas 2 klan kozott, de amikor mar 5 ev utan is mindig ugyan azok?

Azert meghallgathatnank az otletet mielott azt mondanank nem.
Talan kellene valami mas cel is az Aba mint csak a fold vagy a tetejere menni?
Nemtudom, de en szeretnem hallani mit gondolt ki.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote