Thread: Szabadság
View Single Post
  #5  
Old 09-19-2012, 09:42
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Régóta jelenség a sok szabis, régóta agyalok rajta, hogy mi lenne a leghumánusabb megoldás...

Szerintem az 1/A-ban a klánszabi teljesen jól működik: meg kell érte "dolgozni", és utána lehet élvezni a pihenést.

Valami hasonlóra gondoltam a normál szabi esetén is. Ha sokat játszol, akkor mehess akár sok időre is szabira, ha viszont évente 2 kört játszol, akkor az év maradék részében lehetőleg ne szabizz.

Ki mit szólna egy olyanhoz, hogy csak annyi időre lehetne elmenni szabira, amennyi időt már játszott az adott ország? Ha játszottál 1000 kört, akkor lehet 1000 kör szabid, utána automatikusan lejár.

Szívem szerint ezt egy kicsit megspékelném azzal, hogy ez az adott csoportra vonatkozzon. Ne mehess a B-ben 2 évre szabira csak azért, mert az 5. szinten 100 hekin 2 évig tekercset írtál.

A fagyasztást esetleg kiterjesztve bármelyik országra, nemcsak arra, ami épp útban van a szintlépés miatt, ezzel megoldható az is, hogy 1-1 országodat hosszabb időre kivond a forgalomból.

És ha valakinek még ez sem elég, akkor opcionálisan beállítható, hogy tovább is szabin maradhass, de az eméssze a VIP köreidet szabi alatt is. Így azért meggondolja talán mindenki, hogy akar-e túl sokáig szabizni -- ugyanakkor ha valami miatt tényleg muszáj, akkor adott a lehetőség.

(Anarchot most hagyjuk a korlátozott járékidő miatt. Az egy kicsit más tészta.)
szerintem jó ötlet ez, mivel ezzel meglehetne oldani az elfokozva szabira tett országok gondját is, mivel nem tud évekig elfokozott állapotban a csoport első helyén lenni és ezzel zavarni az aktív nagyon sok szemes orik haladását. Azt hiszem van ilyen jelenleg, hogy elfokozva van szabin. Ha nincs, akkor nem mondtam

viszont lassan engem is érinteni fog, főleg ha a munkahely váltás összejön, akkor valszeg a hódos pályafutásom véget fog érni akkor viszont cumi lesz

Last edited by Hex; 09-19-2012 at 09:48..
Reply With Quote