Thread: 1A események
View Single Post
  #14170  
Old 07-21-2016, 18:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
2016-07-20 10:xx:xy pamacska tatu (#591946) távolbalátása:

Feléd tartó seregek:
Nem észlelünk felénk tartó seregeket.
Szövetségeseid felé tartó seregek:
Nem észlelünk szövetségeseink felé tartó seregeket.
Szövetséged felé tartó seregek:
* Black Dragon (#3270) 1 kör múlva ér ide! A sereg összetétele: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, xxx lovas és 0 elit.
* Black Dragon (#3270) 1 kör múlva ér ide! A sereg összetétele: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, xxx lovas és 0 elit.

Ha megcsinaltam volna ,akkor miutan 5-6 nagy oritok visszajon ,egybol bontom az mnt-t es.mehettetek volna Csigusz melle kapalni
Nem csinaltam segget a szambol ,nem ugy mint ti
Ilyet én is tudok csinálni.

1 körrel a ráállás előtt már nem voltunk szürkék. Ha máskor nem, akkor lehetett volna cselekedni, hogy ne tudjunk rátok állni. Akkor sem történt. Majd kiment két sereg. Az egyik olyan volt, amit egyetlen országotok képes lett volna megfogni egyedül. Ha láttátok a távolba a seregeket, és nyugtáztátok a veszteséget, akkor az csak amiatt lehetett, hogy az xx.xy az "eseményben" mondjuk 59:30... Csúsztatsz, ahol csak tudsz? Ha ezt időben láttátok, akkor ökörség volt beengedni a kis sereget és adni neki 25k földet, ha csak utolsó pillanatban láttátok, akkor nem láttátok.

Pont te írtad, hogy az lett volna a fair, ha írunk, és hagyunk két hét felkészülési lehetőséget. Pont ez volt az, ami miatt Jocó fel akarta venni veled a kapcsolatot. Ezt megbeszélni. Legyél te jó arc, miközben a másik nem tenné?
(Hozzá tenném, hogy még így is többen javasolták, hogy ennek ellenére legyen meg a két hét felkészülési idő, éppen nálam is... De aztán leszavaztuk, mert mi sem kaptunk ilyen ígéretet, nemünk sem kell)
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 07-21-2016 at 18:44..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post: