Thread: 1A események
View Single Post
  #14166  
Old 07-21-2016, 16:47
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Had gratuláljak a szép földmennyiséghez. Salnálom , hogy harcolni nem akartatok érte akkor lett volna igazán megérdemelt.
Leírom a lényeget , hogy minden külső ember tisztán lásson.
Pár éve amikor az AKTÍV Big szétverte a Dragon,későbbiekben megkeresett Wolfi , hogyy szeretne MNT-t kérni tőlünk ,
hogy pár 1milla értéken lévő társával visszajönne termelni.
Ezt megkapták jóhiszeműleg tőlünk. Egy idő után szépen lassan csatlakoztak hozzájuk más országok is.
Közben a játék már mindenhol a végét járta.
A Pergőtűz is inaktív lett. A Dragon sikeresen bevert egy inaktív klánt, egyre erősebb és aktivabb lett , élvezte a játékot egy kietlen csoportban.
Azután megkeresett Jocó az mnt bontás miatt.Nem is gondoltam , hogy erre sor kerül majd valaha,
hiszen nekünk köszönhetik hogy egyáltalán itt lehetnek ahol épp most vannak.
Nem mentem bele semmilyen bontásba,de ha akkor akarták volna, bonthatták volna az mnt-t. Nem hiszem , hogy ha bontani akarják azt nekünk jóvá kellene hagyni.
Szépen felzárkozott mindenki a Dragonban. Közben elcsíptünk egy fenyegető levelet lenti csoportokban, hogy bontva lesz az A-s mnt ha valaki nem változtat a játékán.Persze, hogy nem minden mnt örökre szól.
Itt már gyanús volt , bontva lesz egyszer , de már mindenki magasról tett a játékra.
Hagytuk a Dragonnak átvenni az első helyett , hátha nem akar többet,hát nem igy lett.
Hazaértem reggel melóból és mint eddig nyugodtan mentem aludni 7-kor.
fél 8 körül lett bontva az mnt,de ezt nem látta senki mert 24körig szürke volt minden Dragonos.
Mivel nem volt kiemelt esemény az mnt bontás,igy elsiklottam felette.
Mindenre felkészülten (piac lefogózva,átépülve) jöttetek ránk.
Ha lett volna bátorságotok, egy üzenetet irtok,benne hogy bontjátok az mnt-t és legyen 2 hét felkészülés egy jó harcra.
Legyen ez a legnagyobb sikeretek itt,egy kihalt játékban inaktív klánokat bevertek és ettől el vagytok szállva. TAPS
A sereget láttuk és nyugtáztuk a bukást. Aljas módon , nem mertetek egyenlő harcba menni.
Utólag nyugtáztam , hogy nektek ez a stilus a trendi(mnt kérés után,azt bontani és beverni mindenkit)
A bukott föld csak adat itt, Én és a klán többi tagja mindent elértünk itt. voltunk top1 klán,akkor amikor volt élet itt.
Csinálhattunk volna elérhetetlen országokat, ha más játékát tönkretesszük és mindenkit leverünk klánban,de nem tettük.
Sokszor buktunk sok földet de nem álltunk meg és visszaszereztük kamatostul.
Köszönöm a társaknak és barátoknak a sok kitartást és éjjeli piacolásokat.

Tisztelettel Enci

IMMORTAL vezető
Reply With Quote