Thread: mobil topic
View Single Post
  #90  
Old 11-12-2012, 17:40
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ha fele olyan drága lenne, mint amilyen, akkor se fizetnék ennyit egy telefonért. 120 körüli árat irreálisnak tartok. 50-nél többet véletlenül se szeretnék elkölteni telefonra. Sőt.
Egy telefonért én sem. Szimpla telefonért 10 ezernél nem adnék többet.
Mondjuk én úgy tekintek erre, hogy telefonálásra is lehet használni, mert többnyire térkép/GPS, internet (ezzel együtt munka és tanulás) a felhasználási köre, illetve részben fényképezőgép (nem túl szép ), szótárgép, zsebszámológép, naptár, zseblámpa, az email-ezést már majdnem ki is hagytam... És akkor néha az idő múlatására játékokat és egyebeket nem is említettem.

Mondjuk 100 ezret én sem költenék rá, ezért rendszerint figyelek, és várom a nekem megfelelő pillanatot (a Desire-t több, mint 2 éve újonnan 60-ért vettem). De ha valakinek van rá pénze és ki is használja, akkor annyira nem elvetemült ötlet.

Amúgy érdekes, mert az 'én nem veszek több tízezres telefont' szlogen majdnem annyira népszerű, mint 100-200k-s telefont venni

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Samsung Galaxy Ace akkor ezzel meg leszel elégedve. kategóriájában kiváló és az ár érték aránya a legjobb jelenleg a piacon
Anyáméknál annyiba került az Ace II, mint az Xperia U - utóbbi pedig azért egy fokkal modernebb.
Reply With Quote