View Single Post
  #269  
Old 11-05-2015, 20:10
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Bomi View Post
Mint írtam szerintem az nem játékélmény, hogy mondjuk 1 évig ott üldögéljek A-ban és termeljek, hogy a top közelébe juthassak és eközben a többi csoportban feltorlódnak az országok és ott nem tudok játszani.
Számomra a játék az ha folyamatosan tudok haladni emellett élvezem is a játékot és előnyökhöz juthatok.
Jelenleg ha oda készülök nincs játékélmény mer a termelés nem az, és a többi csoportban sincs mivel mindenhol elérem a maxot plusz a 2k top kört és szabira kényszerülök.

A másik gond szerintem, hogy 600k érték a top ez ami eredményezi a hosszas termelést is, mert 600k érték szerintem olyan 11-11.5k föld vagy annál is több, ezt Én sajnos nem tudom.
De ha mondjuk 400-450k nál lenne a top máris több ország harcolna a helyéért több ország kapna erre lehetőséget és kevesebb semmit tevés (termelés) lenne aminek köze nincs a már említett játékélményhez.

Több olyan országról tudok akik évekig termeltek milliós egységeket hogy bejussanak és meg is tartsák a helyet... Egyenlőre annyit látok hogy bent vannak de megtartani nem fogják a már szintén említett potenciális célpont szerepe miatt mivel ezen országok kerülnek elsőnek földelésre a többi már csak X Y Z terv, amit egyébként meg se lépnek
Tényleg nem egyszerű feljutni a top-ba. Ez így igaz. Viszont egyáltalán nem lehetetlen. Nem régen ütögetett fel egy kisebb csoport. És az ilyen csoportok támadás célpontjává válhatnak, mert az elfekkel ellentétben ők üthetőek.
Az A-ban aktvitás kell hozzá, hogy a topba tudj menni, meg érdemes keresni olyan klánt, ahol támogatásra számíthatsz, és csapatmunkára. Vannak ilyenek.

Amikor A-ba mentem, akkor rájöttem én is, hogy soha sem lehetek top klán tagja, mert nincs az a pénz, amivel felvehetem a versenyt velük... Hát de. Ha jól emlékszem, akkor ez a második alkalom, hogy a klán, amit a 0-ról építettünk fel, TOP 1 klán. Sokszor top 2, rengeteg sikeres harccal, sok bosszankodással, rengeteg megfordult taggal. Neki kell állni, és meg kell csinálni. Valakinek mindig le kell verni a régit.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post: