View Single Post
  #1428  
Old 01-15-2011, 19:53
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Nemtudom miota játszol de a kidobálás nagyon régi modszer,erre sok mindenki emlékszik szerintem,épp az h. elfokozás nemvolt mert nem létezett ennyi pénz és egység a játékban.
Az én javaslatom ha megszüntetjük a kidobálást egy régi jó elem visszahozása ,nevezetesen a klánpontlista frissüljön 20 percenként mint régen.Az elfokozás ellen pedig egy egyszerü Ati beavatkozás kell ahogy régen is volt többször:Ki kell venni a piacot és kész,nem lesz ennyi egység igy nem lehet elfokozni,persze ezt már régen meg kellett volna fogni mert igy már kicsit extrém ami kint van és sokaknak nem tetszene,ezt csak azért irom mert ez a legkényelmesebb és nem kell belenyulni a játék szerkezetébe,hogy meglegyen szüntetve.
Rosszul fogalmaztam... Régen nem nem volt ,hanem nem volt divat a kidobálás, mert nem volt rá ennyi lehetősége,értelme, mert többett buktak a kedvezmény nélkül,a leadással,mint a benyelt ütéssel egy idő után. Anno mi is raktunk ki tagot amikor jött ütés, de csak azért hogy alákerüljünk a klánnak és felülről kapjuk be,vagy amikor nem volt egyéniben senkni üthető,de ha kiraktunk vkit úgy ráálltunk klánban, akkor is kiraktuk,komoly ára volt, de volt értelme, mert csak az ellenfél védelmén vagy támadásán múlt...
amióta megvannak a kedvezmények sem dobunk/dobtunk ki 1nél több tagot ha ránkálltak és sereg jött...

Nem tudom, én emléxem még jópár 0hekis ütésre , amikor csak 3klánnak volt rá lehetősége a: Pannonnak, a Bignek, és a Szkarának... nem azért mert olyan jól álltak pénzzel, vagy esetleg másnak ne lett volna rá hanem mert csak 10k heki felett számít annyit a pontban az elengedett nép,hogy 0legyen...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote