View Single Post
  #295  
Old 12-30-2009, 10:55
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post

Most komolyan azt mondod, hogy azért, mert jelenleg megteheted, hogy újrázással vagyont generálsz, ennek így is kell lennie, mert máshogy nem tudod behozni a legnagyobbakat? Szerinted ez a valós rendeltetése az újrázásnak?
nem ez.. és tudod sose hasznaltam meg vagyon generalashoz ujrat.. meg fajvaltashoz se... csak akkor mikore elvertek mint a... akkor hasznaltam.. mert ugy emlekszem regen le volt irva valahol hogy ujrat csak vegszukseg eseteben.. de tudod Xepi, ha 9 ev alatt osszegyult ennyi és szamolok vele mint elemmel, hisz erre epul a szemelyiseg mellett a lepdeles.. ez egy hosszu tavu dolog..eldontod most, hogy x ev mulva meglesz az eleg szemelyiseged, hogy szep legyen az orkod..es osszegyulik az ujrak szama is.. akkor azt mar nevezheted strategianak.. talan...az is egyfajta taktika, hogy ott maradsz egy szinten es egyre feljebb mesz, nem? legnagyobb... nezopont kerdese.. nem tudom mit akarnak Tibuek.. csak azt tudom en mit szeretnek... egy taviranyitasu autot kerek lehetoleg sarga porsche legyen.. monduk 911-es.. na de most komolyan.. lesz ami lesz.. azzal fogok jatszani ami van.. penz nelkul is pihenteto a jatek.. meg egyes emberek..
Reply With Quote