View Single Post
  #294  
Old 12-30-2009, 10:48
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Ezzel végülis mit akarsz mondani none?
A Te klánod is arra várt, hogy egy B-ben levő ori felvigye a leképzett katonákat A-ba (Ezt Batutól tudom), és ott gondolom, nem egy újrát akart bevállalni, hiszen 5 személyiséges.
De még időben elkapta az én Turulom, majd mi is adtunk neki, mint ahogy mindenkinek fogunk, ahogy tudunk, aki nagyarccal, másokat lenézve, királykodva trónol lufiorikkal vmelyik csoport tetején. Én is voltam gyorsban top1 sokszor, termeltem rengeteg pénzt, de ennyire szar feléptésem sose volt, hogy 6-7 sereg egyszerre gyalogoljon át rajtam.
De ebbe nem menjünk bele, hiszen Te erről elsőkézből tudsz mindent, hiszen, amikor megtudták, le akarom őket vadászni, a Te orid akadályozott minket ebben, ami később kiderült, a már anarchos B Vezér irányítás alatt volt. De nem ez a lényeg...

Itt nem azzal van gond, hogy valaki le akarja újrázni 5-10-15*, amit összeszedett, hanem azzal, hogyan szedte össze amit A-ba visz.

Az én klánom, a ***Furiánok*** onnan indult el, hogy magam maradtam a ***Reményhozókban***, majd a mostani orim leújrázott 3*, max pénzt és kb. 450.000.000 rúnát. Nem volt milliárd tekim, sem leképzett millió katonám.
Aztán sikerült megfelelő klántársakat találnom, jó törpét, jó orkot, jó gnómot, jó elfet és beindult a gyártás, haladás...
Régi ismerősöm, Arwyl segített rajtunk félúton, hálás köszönet érte...
De egy majd 5.000.000 értékű klán ennyiből indult...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post: