View Single Post
  #10  
Old 07-20-2009, 10:51
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Hogy is kezdjem?? In medias res.
Ma reggel, amikor beléptem a mudba és beköszöntem klánchat-en, közölte velem pár klántársam, hogy teljesen üres a klánraktár. Hmm... Ugye itt azért még elgondolkodunk, hogy vajon elvitte valaki (és ki??) vagy a játék hibája miatt tűntek el a cuccok. Tehát az első az volt, hogy megkérdeztem Atit. Nem a játék hibájából tűntek el. Nos, akkor valaki elvitte...

Nem fogok gyanúsítgatni, de én mindenki helyében újra átgondolnám, hogy melyik klánba tartozom, és hogy melyik klánba szeretnék belépni. Hogy a fair játék fontosabb-e, mint a klánpontszám (Igen, sokkal!!!), és hogy Te melyiket választod...

Elkeserítő ami történt. Sok nem fair dolgot láttam már, csak ebben a játékban, pedig 20 napja nyílt meg a regisztráció. Ez már elszomorító, de hogy valaki ilyen húzással álljon elő, én annak a helyébe úgy elszégyelném magam, hogy a világból is elmenekülnék...

Akinek nem inge, ne vegye magára.


Még mindig teljesen nyílt a belépés a klánba, mindenkit várunk szeretettel. Maximum a klánraktárt nem fogjuk használni annyira...


U.I.: A klántársakat pedig megkérem, hogy ugyan csak senkit se gyanúsítson, még akkor sem, ha számára egyértelmű, hogy ki volt az...Se közös chat-en, se fórumon. Köszi.

Last edited by Dus; 07-20-2009 at 10:55..