View Single Post
  #691  
Old 10-09-2013, 08:10
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Nekem nem tetszik az 50%-os készültségi határ csökkentése.
Egy félelf így is 17 tolvajakciót tud csinálni egyetlen perc alatt. Elég sok.
25%-nál ez 25, 0%-nál 33-34 tolvajakciót jelentene.

Ha két félelf van a szöviben, akkor egy orira rá tud küldeni pont körváltás előtt mondjuk 66 gyújtogatást. De egy óriás elleni variölés esetén is komoly károkat tud okozni, a szieszta ellenére.
Autovédelem miatt nem hinném, hogy olyan brutális lenne a 66 gyújtogatás, mint aminek elsőre hangzik (nem azt írom, hogy nem sok). Ha meg ilyen feltételezésekbe megyünk, most meg 4 feles lehet egy szöviben, az most is 68 gyújtogatás. Szóval ez most is kivitelezhető.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
És hiába gyengébbek a tolvajai alacsony készültségnél, egy varishoz, vagy hadihoz még fele tolvajerővel is simán be fog férni, főleg, ha erősítve lesz a tolvajereje valamennyivel.
Én személy szerint ahhoz nem nyúlnék.

A 0%-ig lopás a varikészültség csökkentésével (előzőek csak fél-elfnek), és azzal, hogy a bankok emberhiányban ne védjék a pénzt (ez általános, nem feles spec.) szerintem pont elég lenne ahhoz, hogy lehessen ügyeskedni. Több kárt tud okozni, de oda kell figyelni, főleg azért, amit Vityu is írt (így ha ellopod a teljes készültségedet, a másik tolvaj lazán befér hozzád, ami pont elég kockázat), és a bankok nem működésekor a pénz nem-védelme azért az intéző átgondolását is jelentheti, de nem egyértelműen és könnyedén vihető így sem a pénz. Ha valakinél sok pénz van bent és figyel, akkor még mindig védhető. Viszont ha ül a pénzén csak, akkor nem nyújt teljes védelmet a bank, meg lehetne borítani.
Reply With Quote
Sponsored Links