View Single Post
  #423  
Old 09-17-2013, 16:29
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
elf és a taktika?
szerintem jó volt ez úgy ahogy volt.. saját és ártó vari is lement.. gondolom elffel tolod, ha ennyire izzadsz a dolog miatt, de a vihar is marad rajtad nem csak a saját vari..
Általában törpe vagyok, illetve amit a szövim megkíván, nem magamnak izzadok, hanem a folyamatelv miatt. Igen, fenn marad a fantomja is, meg az ártó is, és ez így van rendjén, mivel megáll az idő az országban. Akkor ne töltődjön se a készültség, de ne is fogyjanak a varázslatok körei.
Úgy gondolom, azok, akik ezt a javaslatot pártolják, egy rossz beidegződést követnének. Az elf és taktika alatt azt értettem, hogy ráépül az egyik szövitag, felméri az éplistáját, és már látni is, mekkora sereggel lehet beférni hozzá.
A több sereges támadással kapcsolatos aggodalmad az aktív elfekkel szemben továbbra is megmarad, mert ugye azoknál se tudod, hogy ha tanyás, mekkora sereget tart bent. További akciót igényel az ügy. Ez persze idő, készültség, és türelem befektetését jelenti. Ha meg leesik szabi alatt a fantom, pitty-putty, már látom is. Ha ez kell, nekem aztán tök mindegy, félreértés ne essék, de ha visszaáll a korábbi helyzet, akkor ismét eltűnik valami, ami a fairplayt erősítené.
Reply With Quote