Thread: gyújtogatás
View Single Post
  #1  
Old 07-31-2013, 09:09
jpike jpike is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default gyújtogatás

nyitottam 1 teljesen bekes, fedezos hullat, hirnev termeszetesen 0. nehany utes kivetelevel haladtam szepen, felleptem a 4es csoportba. itt kb 20.5-21% hazat tartok. kb 1 hete ramszallt 1 szovi, mert a hullas tagjuk bepattant rajtam. azota napi tobbszori alkalommal megy a fullos gyujtogatas. eleinte visszapeitettem, de az egekbe nott kozben a nyersi ara, igy 1 ido utan tettem ra magasrol. most csak vegetalok. de meg mindig megy a gyujtas.

de persze nem panaszkodni akarok, csak van itt 1 kis bibi. a kb szukseges 135 haz helyett mar csak 57 van - ez kozeliti az eredeti 40%-at -, az ori joresze termeszetesen nem mukodik, de meg mindig sikeres a gyujtasuk. azert ez mar kezd rohejes lenni. meddig hatekony meg? 0-ig? mert hiaba mar csak 1 a gyujtas hatekonysaga, azert csak gyujt. neki ez is jo, a keszultseget ugyse hasznalhatja masra. az emberlopcsi is siman megy nekik ezen felul, ugy latom. persze ezen felul rengetnek is. a poen az, hogy mindehhez akar 1 kocsma is eleg neki.

most mar ezert se epitek 1 hekit se vissza, most mar kivancsi vagyok hol az also hatar. 1enlore nem teszek semmit, mert csak a penzt olnem a nyersibe, teljesen felesleges.

de azert ez megiscsak vicc. tudom, hogy a hulla kisse vmennyi reziszttel bir a magikus es tolis akciok ellen - hiszen total vedtelen ezek ellen -, de gyakorlatilag porig lehet alazni.

szabira meg azert se megyek. latni akarom hova fajul az egesz, mennyire lehet romba donteni.

meg1szer nem panaszkeppen irtam, a velemenyetekre vagyok kivancsi, de nem igazan arra, hogy ne jatssz hullaval, mert hat ugye a jatek resze, akkor mukodnie kellene. a szovizes sem erdekel, mert az mf is a jatek resze. hullat meg amugyse szivesen vallal be, foleg nem betonozott fedezost.
Sponsored Links