Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #156  
Old 10-12-2012, 09:33
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem tartom azt reális megoldásnak, hogy csoportfüggően működjenek egyes épültek vagy funkciók.

A legnagyobb problémát én abban látom itt is, és minden más fejlesztésnél, ami nem kényelmi szempontokat szolgál, hogy "változtassunk, de csak úgy, hogy nekem nehogy hozzá kelljen nyúlnom az országomhoz".

Tehát lehetőleg ne az legyen az ellenérv, hogy "nem akarok több bankot tartani".
Nem hiszem, hogy alapjában A-val lenne itt a probléma. Ott szinte csak a bunkerelfeket segítené a változás.. őszintén szólva ők szerintem nem érdemelnek semmi könnyítést.. Nem kéne a hadik helyzetét tovább nehezíteni, így is elég kevés van..
Alsóbb csoportokban viszont hozzá kellene nyúlni az országhoz.. Vagy kevesebb pénzt lehetne bent tartani, vagy több kocsmát, bankot.
Nem értem miért baj, ha a toli újból életképessé válhatna az alsóbb szinteken, jól belőve Padlócsempe utolsó javaslatát akár egészen B csoport topjáig, sőt 1/A 4k hekiig..(így akár könnyített fordulásig játszható lehetne a tolis), felette már nem lesz életképes egy tolis faj, mert ott a 10k pontos határ és a föld értéke is jelentősen növekszik, a fedezés is sokat drágul..
A másik lehetőség, hogy max pl 80%-ig védjen a bank, azzal szerintem az a probléma, hogy alacsonyabb hekin kevesebbet segítene(mert ott nem kell annyi pénzt bent tartani), pedig ott igazán használható a tolis.
__________________
same old song..

Last edited by none; 10-12-2012 at 09:36..
Reply With Quote