View Single Post
  #650  
Old 12-16-2011, 14:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Jupi View Post
Hat igen uj jatekosok megtartasa Sok ev utan elkezdtem a gyors csopit is.. es hogy jarok megjelenik egy jatekos aki allitolag 2001 ota jatszik, nagy nehezen be is mutatkozik, allitolag Zarka-nak hivjak es mindenki ismeri.... en se ma kezdtem de eletelmben nem hallottam felole de a lenyeg..
elkezd gyilkolaszni ok nelkull, ellob egy sorozatot, mondom jo belefer,, kap egy kis figyelmeztetest.. utanna reggel megint kezdi rakerdek miert csinalja...
hat a valasz: mert unatkozik felso siznteken es benezett kicsit gyilkolaszni...
tehat unalombol raall egy jatekosra es elekzdi tonkre vagni az orszagat.. a cel nem a haszonszerzes.. igazabol jo eg tudja mi a celja...
amig ezek megtortennek ne varjunk uj jatekosokat... ha ez nem velem tortenik hanem egy kezdovel valoszinuleg abbahagyja..
mert hat mi is tortenik..
elkezdi az illeto a jatekot... kulonosebb ok nelkul szetgyilkoljak rengetik az orszagat azt se tudja miert van vagy eppen mi tortenik...
es a tamado orszag valasza arra a kerdesre miert teszi: '''mert unatkozom''
engem ez a jatekstilus felhaborit.. paran azon vagyunk hogy uj jatekosokat csaljunk ide, masok meg evel a viselkedessel tonkre vagnak mindent...
nem azt irom ezzel hogy mindneki fedezzen es ne legyen tamadas hiszen ez a hodito.. de hogy a Zorka felek unalom uzesbol reggelnek egy orszagot es raszallnak egy egy uj-ra mert azt hiszik kezdok es tonkre vagja az orszagukat ezt sose fogom megerteni!
Ez nem vág a témába. A téma az új játékosokról szól.

A gyors csoport NEM való új játékosoknak. Ott ezekkel már meg kell tudnod bírkózni.

Máshol ez az indok, hogy unatkozásból csinálja, nem állná meg a helyét, de a gyors csoportban felkészültnek kell lenned annyira, hogy ezzel fel tudd venni a harcot.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote