View Single Post
  #649  
Old 12-16-2011, 13:34
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Post

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Sziasztok!

Nem tudtam nem eszrevenni, hogy az utobbi evekben drasztikussan csokken a jatekosok szama. Vajon ez mitol lehet? 900 fős csoportokban 2 db diplomaciai hirdetes van, regen 2k korul volt a W folyamatosan, most epp csak 600 korul lehet, annak is a nagy resze szabis, L-ben is alig lehet jatszotarsat talalni mar.

Pedig jo kis jatek ez, de igy lassan mar csak ismerosok lesznek benne, amit sajnalnek.

Akinek van vmi otlete, az szoljon!
Hat igen uj jatekosok megtartasa Sok ev utan elkezdtem a gyors csopit is.. es hogy jarok megjelenik egy jatekos aki allitolag 2001 ota jatszik, nagy nehezen be is mutatkozik, allitolag Zarka-nak hivjak es mindenki ismeri.... en se ma kezdtem de eletelmben nem hallottam felole de a lenyeg..
elkezd gyilkolaszni ok nelkull, ellob egy sorozatot, mondom jo belefer,, kap egy kis figyelmeztetest.. utanna reggel megint kezdi rakerdek miert csinalja...
hat a valasz: mert unatkozik felso siznteken es benezett kicsit gyilkolaszni...
tehat unalombol raall egy jatekosra es elekzdi tonkre vagni az orszagat.. a cel nem a haszonszerzes.. igazabol jo eg tudja mi a celja...
amig ezek megtortennek ne varjunk uj jatekosokat... ha ez nem velem tortenik hanem egy kezdovel valoszinuleg abbahagyja..
mert hat mi is tortenik..
elkezdi az illeto a jatekot... kulonosebb ok nelkul szetgyilkoljak rengetik az orszagat azt se tudja miert van vagy eppen mi tortenik...
es a tamado orszag valasza arra a kerdesre miert teszi: '''mert unatkozom''
engem ez a jatekstilus felhaborit.. paran azon vagyunk hogy uj jatekosokat csaljunk ide, masok meg evel a viselkedessel tonkre vagnak mindent...
nem azt irom ezzel hogy mindneki fedezzen es ne legyen tamadas hiszen ez a hodito.. de hogy a Zorka felek unalom uzesbol reggelnek egy orszagot es raszallnak egy egy uj-ra mert azt hiszik kezdok es tonkre vagja az orszagukat ezt sose fogom megerteni!
Reply With Quote