View Single Post
  #641  
Old 12-05-2011, 11:50
Cpt Balu Cpt Balu is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 71%
Default

1. Nem állítottam, hogy konkrétan miattad, de a hasonló viselkedés nem egy embernél eredményezte azt, hogy befejezte és törölt, pedig játékkal semmi baja nem volt, cask nem tetszett neki hogy nem igazán akarják emberszámba venni...
2. Senki mással nincs bajom, csak azokkal, akik mindjárt nekiesnek, ha valaki nem tetsző dolgot mond, és szemlátomást ezt azért teszik mert újonc az illető (Ati elolvasod a másik fórumot látni fogod miről van szó). Ott pl. Hex játszotta el ugyanezt, ütéssel fenyeget ("megadhatod az orid nevét nyugodtan, legközelebb mikor feléd járok, majd benézek."), vityu sem fogta vissza magát, az első néhány hozzászólásnak köze sem volt a felvetésemhez, csak a "jó ez így, régóta így megy stb." hozászólás jött (ami talán még elfogadható), és emellé egyetlen konkrét ellenérv (A-s elfek). Szerintem újításnál egyetlen ellenérvet felhozni pont olyan, mintha egyetlen érv miatt akarnál változtatást, ilyenkor érdekes módon mindig a "tapasztaltak" felé billen a mérleg.
3. A játékbeli viselkedésedről nincs tapasztalatom, a fórumbelit óhajtottam kritizálni De ha jól nézem, nemsokára úgyis összeakadunk majd...
4. Köszi a kedvezményes fordulást, de ha mégis eljutok A-ba egyszer, akkor biztos végig akarom majd csinálni 9k-ra, legyen már meg a plusz 1 szem jutalom első fordulásnál is
5. Az, hogy itt "mindenkinek" beszólok, semmit nem befolyásol azon, hogy ki hogy üt be játékban, ami egyébként nem zavar, a mai adag még tetszett is, nem lesz gondom top30 miatt, már túl sok ideje ott vagyok, csak szövi miatt nem tudok lépni még.
6. Az, hogy te magad akarod eldönteni, ki mikor mit érdemel, szintén példája az öntömjénezésnek, amiről írtam, és ami más helyen pl. abszolút nem megengedett (nálunk fórumtagok nem szoktak idáig eljutni, talán szigorú a mi rendszerünk, de egyértelműen látszik a hatása)

Last edited by Cpt Balu; 12-05-2011 at 11:53..
Reply With Quote
Sponsored Links