Thread: 1A események
View Single Post
  #11719  
Old 11-20-2011, 12:49
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Érdekről beszélsz. Most nem érdekről van szó. Arról van szó, hogy legyen KÖTELEZŐ beütni az országot. Akkor is, ha ez kifejezetten ellentétes a klánérdekkel, mert például a szerzett földdel egy másik klán ütésközelébe kerülsz.

Arról van szó, hogy én azt írtam, hogy nem volna jó, ha kötelező lenne beütni azt, aki üthető -- erre azt mondtad, hogy ez nem tetszik Neked.

Vagyis azt szeretnéd, hogy még akkor is kötelező legyen beütni egy országot, ha azzal a klánod egésze egy másik klán közelébe kerül, akik szintén kötelező ütés miatt 20x annyi földet fognak Tőled elvinni.

Ezt fejtsd ki kérlek, hogy ez szerinted miért lenne jó.
Én nekem az nem tetszett hogy a barátságról szólt amit írtál ami az 1/A-ban közelít a 0-hoz mert ha valakinek lehetősége és esélye van rá hogy egy ismerősét avagy barátját üsse be az a legtöbb esetben kihasználja. Mert az 1/A már csak ilyen hogy ott előjön az ember mocskosabbik énje vagy nem is tudom
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote